Szybkie linki

Spawacz, Salzgitter

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Salzgitter
  • Ważne od: 12-12-2017
  • Ważne do: 31-12-2018

Wymagane umiejętności

Twoje zadania:
- Spawanie elementów i konstrukcji urzadzeń pojazdow kolejowych metoda MAG
- Spawanie Overhead
Twoj profil:
- Wieloletnie doświadczenie jako spawacz
- Wiedza o budowie pojazdów szynowych
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Umiejętnośc czytania instrukcji spawania
- Umiejętnośc spawania metodą WIG oraz doświadczenie w sektorze pojazdów szynowych  będzie
dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje

W zamian oferujemy:
- Zatrudnienie w znanym i renomowanym Przedsiębiorstwie
- Ponadtaryfowe wynagrodzenie  ( Stawka taryfowa od EG3 – DGB / BAP )
- Dodatki socjalne ( Urlopowe i Świąteczne )
- Opieka i doradztwo naszego pracownika bezpośrednio w miejscu pracy
- Opieka pręznie dzialającej rady zakładowej
- Pomoc w załatwieniu formalności na miejscu
Jako wiodąca firma zatrudnienia w Niemczech, czekamy na Ciebie!
Zadzwoń lub napisz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jak złożyć swoją aplikację

Kontakt:
Randstad Deutschland GmbH & Co.KG
Inhouse Service
Paulina Kiszewska
Linke-Hofmann- Busch-Str. 1
38239 Salzgitter
Tel. +49 5341 902 17 413
paulina.kiszewska@randstad.de