Szybkie linki

Spawacz, Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Ważne od: 30-01-2018
  • Ważne do: 28-02-2018

Wymagane umiejętności

Pilnie poszukujemy kandydatow na stanowisko: Spawacz

Opis stanowiska:
Praca przy spawaniu konstrukcj stalowych (ramy okienne,drzwi) metodą MIG/MAG
Umiejętność precyzyjnego wykańczania spawów
Prace ślusarskie,szlifowanie
Praca na podstawie rysunku technicznego.
Praca na produkcji

Wymagania:
Doświadczenie w pracy przy produkcji ,spawanie.
Znajomość jednego z wymienionych języków obcych: angielski, niemiecki, niderlandzki.
Umiejętność spawania metodą MIG/MAG.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Umiejętności ślusarskie.
Mile widziane prawo jazdy Kat.B
Sumienność i dokładność.

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie, wyplacane co tydzien.
Pracę na długi okres czasu
Mozliwosc zakwaterowania
Opiekę polskojezycznych konsultantow

Osoby zainteresowane bądź chcące uzyskać więcej informacji uprzejmie prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym nr.tel. na adres email : cv@peopleworkservice.nl