Szybkie linki

MONTER - SPAWACZ, Tuchom

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Tuchom
  • Ważne od: 12-03-2018
  • Ważne do: 30-04-2018

Wymagane umiejętności

Twoje zadania:
• Samodzielny montaż węzłów CO na podstawie dokumentacji technicznej
• Spawanie elementów rurowych węzła
• Łączenie komponentów do spawania (szczepianie)
metodą 135
• Uszczelnianie połączeń gwintowych i kołnierzowych
• Obrabianie mechaniczne elementów węzłów przy użyciu narzędzi typu: wiertarka stołowa, piła taśmowa, szlifierka pasowa, szlifierki kontowej oraz narzędzi pneumatycznych

Dodatkowe informacje

Twój profil:
• Umiesz czytać rysunek techniczny
• Umiesz montować urządzenia hydrauliczne
• Umiesz spawać rury
• Szybko uczysz się i przyswajasz wiedzę techniczną
• Umiesz wykonywać zadania na wysokim poziomie pod względem merytorycznym, estetycznym,
jakościowym

Dodatkowym Twoim atutem będą:
• Czytanie schematu hydraulicznego
• Doświadczenie w produkcji niestandardowej i w pracy wg. norm czasów standardowych
• Umiejętność obsługi maszyn: wiertarka stołowa, piła taśmowa, gwintownica, szlifierka kontowa,
elektryczna, narzędzia pneumatyczne
• Posiadanie uprawnień na suwnice IIS sterowane
z poziomu zero
• Posiadanie certyfikatu spawalniczego metoda 135
PA, PB

Jak złożyć swoją aplikację

Proszę o przesłanie CV na adres:
aleksandra.micewicz@gigroup.com