Szybkie linki

Spawac TIG, Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Ważne od: 27-03-2018
  • Ważne do: 10-04-2018

Wymagane umiejętności

doświadczenie zawodowe jako spawacz TIG
ważne uprawnienia spawalnicze
komunikatywna znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B, własny samochód
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Dla naszego Klienta, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ TIG

Zakres obowiązków:
spawanie zbiorników wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, mleczarskim
praca ze stala nierdzewną

Jak złożyć swoją aplikację

Oferujemy:
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzień
możliwość pracy w nadgodzinach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: d.grabowska@pran.eu