Szybkie linki

Monter Zbiorników, Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Ważne od: 10-04-2018
  • Ważne do: 30-04-2018

Dla naszego holenderskiego klienta, dostawcy komponentów ze stali nierdzewnej wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

MONTER ZBIORNIKÓW

Zakres obowiązków
• Montaż, na podstawie rysynku technicznego, zbiorników
• Spawanie zbiorników metodą TIG
• Szlfiowanie końcowe elementów zbiorników

Wymagania
• Biegła znajomość rysunku technicznego
• Doświadczenie zawodowe przy montażu zbiorników, silosów
• Doswiadczenie przy spawaniu metodą 141
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód
• Mile widziany certyfikat VCA

Oferujemy
• Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
• Atrakcyjne wynagrodzenie, płatne co tydzień
• Kontrakt na długi okres
• Możlwiość pracy w nadgodzinach
• Możliwość rozwoju zawodowego

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie apikacji na adres: d.grabowska@pran.eu