Szybkie linki

Spawacz MIG/MAG szklarnie, Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Ważne od: 08-05-2018
  • Ważne do: 29-05-2018

Dla naszego klienta, wiodącego producenta szklarni, poszukujemy kandydatów na stanowisko

SPAWACZ MIG/MAG

Zakres obowiązków:
- spawanie konstrukcji szklarniowych metoda MIG/MAG
- praca z rysunkiem technicznym
- spawanie stali nierdzewnej oraz czarnej

Dodatkowe informacje

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe jako spawacz MIG/MAG
- ważne uprawnienia spawalnicze
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy kat. B, własny samochód
- dobra znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- kontrakt na długo
- atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzień
- możliwość pracy w nadgodzinach

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: d.grabowska@pran.eu