Szybkie linki

spawacz 141 mleczarnia, Holandia, Woerden

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia, Woerden
  • Ważne od: 09-05-2018
  • Ważne do: 30-05-2018

Dla naszego holenderskiego klienta, firmy specjalizującej się w konstrukcjach i elementach mleczarskich, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz 141

Zakres obowiązków
- spawanie konstrukcji, rur, zbiorników wykorzystywanych w mleczarniach

Wymagania:
- doświadczenie zawodwe jako spawacz 141
- doświadczenie przy spawaniu stali nierdzewnej
- ważne uprawneinia spawalnicze
- bardzo dobry rysunek techniczny
- komunikatywny angielski
- prawo jazdy kat. B, własny samochód

Dodatkowe informacje

Oferujemy
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
- wynagrodzenie płatne co tydzień
- prace w systemiue dwuz zmianowym plus nadgodziny
- kontrakt na długo

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: d.grabowska@pran.eu