Szybkie linki

Operator frezarek CNC (Finlandia), Finlandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Finlandia
  • Ważne od: 16-05-2018
  • Ważne do: 30-09-2018

- doświadczenie w samodzielnym operowaniu 3-osiową frezarką (pomiary, korekty, wymiana narzędzi – bez programowania)
- doświadczenie w pracy z systemem Heidenhain lub Fanuc
- minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny!
- wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność
- motywacja do pracy
- własny samochód – mile widziany

Dodatkowe informacje

Obowiązki:
- produkcja różnych elementów w długich seriach produkcyjnych głownie ze stali
- ustawianie oraz obsługa maszyn (Heidenhein lub Fanuc)
- praca w oparciu o rysunek techniczny

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie – 14,50-15,00 EUR brutto/h
- legalne zatrudnienie na warunkach fińskich
- dodatek wakacyjny (9% - płatne po zakończeniu kontraktu)
- zakwaterowanie i organizacja transportu
- pracę na dłuższy okres czasu
- odzież robocza

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres e-mail:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. Dominika Zadrożna, Aleksandra Pietrzak do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

KRAZ 18051