Szybkie linki

Spawacz MIGMAG, Poznań

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Poznań
  • Ważne od: 18-05-2018
  • Ważne do: 08-06-2018

Wymagane umiejętności

Wymagania:

• Uprawnienia MIG/MAG
• Min. 1,5 letnie doświadczenie na stanowisku spawacz-ślusarz
• Odpowiedzialność za poprawne wykonanie zleconych prac

Dodatkowe informacje

Obowiązki:

• Spawanie profili ze stali czarnej
• Składanie ramy do form z profili zamkniętych
• Cięcie profili na pile tarczowej i taśmowej

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Pracę w wymiarze pełnego etatu u jednego z liderów branżowych
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
• Pracę w systemie 2-zmianowym, od poniedziałku do piątku: 6-14, 14-22
• Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie
• Kartę Multisport oraz ubezpieczenie

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do aplikowania. Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualną klauzulą na adres: a.robaczyk@fallwork.pl

Rozważasz zmiany - aplikuj. Znasz kogoś, kogo można poinformować o ofercie - poleć nas.

Oferta dotyczy zatrudnienia stałego, bezpośrednio w firmie.

Nr Cert. AP nr 6231