Szybkie linki

Spawacz Mig/Mag, Francja

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja
  • Ważne od: 04-07-2018
  • Ważne do: 31-07-2018

Wymagane umiejętności

Główne zadania :

przygotowanie elementów do spawania,
spawanie metodą MIG MAG, półautomat,
spawanie elementów stalowych, różne grubości,
praca z rysunkiem technicznym.
Oczekiwany profil :

doświadczenie w pracy na stanowisku Spawacz,
umiejętność czytania rysunku technicznego,
mile widziana w ekipie osoba z komunikatywną znajomością języka francuskiego
umiejętność pracy w ekipie.
Pracując z nami gwarantujemy:

polską umowę o pracę tymczasową na czas określony,
stawkę 13 euro brutto/h,
10% zaliczkę za ekwiwalent urlopowy (wypłacana do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
10% premię końca misji (wypłacana na zakończenie współpracy),
bezpłatne zakwaterowanie,
przejazd do Francji.

Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową we Francji.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 12864

Buduj z nami zgrany zespół i już dziś wyślij swoją aplikację – czekamy na Ciebie!

Jak złożyć swoją aplikację

Adres Mailowy