SPAWACZ MIG/MAG konstrukcji stalowych (przemysłowe kontenery na śmieci), Woerden / Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Woerden / Holandia
  • Ważne od: 13-07-2018
  • Ważne do: 27-07-2018

Wymagane umiejętności

- aktualne uprawnienia MIG/MAG,
- wystarczy kilkumiesięczne doświadczenie,
- mile widziane prawo jazdy kat. B,
- samodzielność i odpowiedzialność.

Dla jednego z naszych holenderskich klientów w branży stalowej poszukujemy kandydatów do pracy przy spawaniu przemysłowych kontenerów na śmieci. Praca u klienta odbywa się od poniedziałku do piątku w trybie jednozmianowym.

Zakres obowiązków:
Jesto to prosta praca, która polega na spawaniu metodą MIG/MAG konstrukcji stalowych (przemysłowe kontenery na śmieci) na podstawie rysunku technicznego.

Oferujemy:
- stałe lub tymczasowe zatrudnienie za granicą
- atrakcyjne wynagrodzenie w euro, stawka podstawowa 12,00 €/h brutto
- możliwość zdobycia doświadczenia dla osób z niewielkim stażem
- możliwość pracy zarówno na krótszy okres czasu (np.na wakacje) jak i na stałe
- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
- dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 8,30 % dochodów brutto
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Jak złożyć swoją aplikację

Prześlij CV na maila: gliwice@eena.pl