Spawacz TIG / 18-19 euro netto / z j.niemieckim lub rosyjskim, Niemcy (okolice Dortmundu)

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy (okolice Dortmundu)
  • Ważne od: 17-07-2018
  • Ważne do: 31-07-2018

Wymagane umiejętności

WYMAGANIA:
- potwierdzona certyfikatem umiejętność spawania TIG
- min. 5-letnie doświadczenie zawodowe jako spawacz
- obowiązkowy komunikatywny język niemiecki lub rosyjski
- własny samochód
- założona polska działalność gospodarcza

Dodatkowe informacje

ZADANIA:
- praca przy stali nierdzewnej – rury i zbiorniki dużej średnicy

OFERUJEMY:
- stawkę godzinową: 18 euro netto + podatek na okresie próbnym (2 tygodnie), następnie 19 euro
- opłacone zakwaterowanie
- zwrot codziennych kosztów dojazdu z domu do pracy
- kontrakt przynajmniej do końca br. roku
- pracę od zaraz
- pracę w hali pod zadaszeniem
- szczegóły pracy w tym liczby godzin w kontakcie telefonicznym

Jak złożyć swoją aplikację

KONTAKT:
- telefoniczny: 502-521-959 (Andrzej Bradtke) w godz. 6.00-23.00
- www.groweld.com