Inspektor badań nieniszczących NDT (ET /EC2 i UT2), Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Ważne od: 06-08-2018
  • Ważne do: 20-08-2018

Wymagane umiejętności

PRAN nr cert.1223.

Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Inspektor badań nieniszczących NDT (ET /EC2 i UT2)

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:

- Przeprowadzanie badań nieniszczących metodami ET(EC) i UT.

- Inspekcje elementów w samolotach.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

- Wynagrodzenie min. 17 euro netto/h.

- Możliwość zaliczek.

- Płatne zakwaterowanie o wysokim standardzie (zawsze pojedyncze pokoje) i ubezpieczenie.

- Możliwość organizacji zakwaterowania we własnym zakresie.

- Pracę na długo w Holandii, docelowo na stałe.

- Opiekę koordynatorów.

Wymagania:

- Doświadczenie jako inspektor NDT min. 2-3 lata.

- Aktualne certyfikaty ET2 i UT2 (normy EN4179).

- Dobra znajomość języka angielskiego.

- Prawo jazdy.

- Chęć pozostania w Holandii na dłużej.

- Mile widziane certyfikaty na inne metody badań.

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: a.zawadzka@pran.eu