Szybkie linki

Spawacz MIG/MAG/TIG, Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 16-08-2018
  • Ważne do: 16-09-2018

Agencja Pracy APS PROFIT Polska Sp. z o.o. (nr lic. 8680) dla swojego Klienta, poszukuje pracowników na stanowisko: Spawacz MIG MAG TIG.

Miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart

Główne obowiązki:
• Spawanie elementów na budowach w Niemczech

Oczekujemy:
• Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (spawacz MIG MAG TIG)
• Znajomości branży konstrukcji stalowych i inżynierii mechanicznej
• Gotowości do podjęcia pracy od zaraz oraz do podróży w ramach pracy
• Dobrej znajomości rysunku technicznego

Nie wymagamy aktualnych certyfikatów ani znajomości języka obcego!

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Wynagrodzenie w wysokości od 13 € brutto za godzinę (uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji) plus dieta za dzień roboczy 24 €
• Zatrudnienie w oparciu o umowę podpisaną bezpośrednio z klientem.
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Zwrot części kosztów podróży

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przysłanie CV na adres: emilia@apsprofit.pl