Szybkie linki

Operator Robota Spawalniczego, Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Ważne od: 28-08-2018
  • Ważne do: 25-09-2018

Dla naszego Klienta w Holandii (Alphen aan den Rijn) szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Operator Robota Spawalniczego

Zakres obowiązków:
• Spawanie konstrukcji przy użyciu robota spawalniczego
• Obsługa oraz programowanie robotów spawalniczych
• Spawanie stali nierdzewnej
• Drobny montaż
• Spawanie TIG, MIG

Dodatkowe informacje

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe jako operator robotów spawalniczych
• Umiejętność ich programowania
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B, własny samochód

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
• Bardzo dobre warunki pracy
• Atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzień.

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: d.grabowska@pran.eu

KRAZ 1223