Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Spawacz, Belgia, Belgia

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Tryb zatrudnienia: pełen etat
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia
  • Ważne od: 04-09-2018
  • Ważne do: 18-09-2018
  • Ilość poszukiwanych pracowników: 10

Wymagane umiejętności

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 10 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego Klienta - wykonawcy konstrukcji stalowych, oferującego produkcję konstrukcji od projektu do montażu, ochronę antykorozyjną i transport - poszukujemy kandydatów na stanowisko:


SPAWACZ 136 i 138 , Belgia

Miejsce pracy: EekloOpis stanowiska:

Spawanie elementów wielkogabarytowych konstrukcji stalowych (budynki przemysłowe, mosty, hale produkcyjne).
Spawanie grubej stali.
Metody spawania: 136, 138. Pozycje: PF, PA, PE.
Praca z rysunkiem technicznym.
Ścisłe przestrzeganie zasad BHP
Praca na hali.


Wymagania:

Min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku spawacz MAG 136, 138 (certyfikaty nie są wymagane). Doświadczenie w pracy z przetopami.
Umiejętność spawania w pozycjach PF, PA oraz PE.
Min. podstawowa znajomość jednego z wymienionych języków obcych: angielski, holenderski lub francuski.
Umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego.
Wykształcenie średnie, techniczne (związane z obróbką metalu).
Znajomość norm ISO 9606 -1.
Certyfikat VCA – mile widziany.
Mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto.
Umiejętność pracy w grupie.


Oferujemy:

Zatrudnienie na warunkach belgijskich.
Pracę na dłuższy okres.
Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo.
Pracę od poniedziałku do piątku, 39 h pracy tygodniowo (możliwość pracy w sobotę).
Nadgodziny płatne 150%.
Dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4670 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
Premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2530 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
Eko czeki na zakup ekologicznych produktów - 250 euro wypłacane raz do roku.
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 euro/tydzień.
Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego (opcjonalne) - 7,5 euro miesięcznie.
Opiekę polskojęzycznego koordynatora.
Dofinansowanie dojazdów do pracy!
Pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego!
Płatne święta!
Termin wyjazdu uzgadniany indywidualnie z kandydatem!


Dodatkowe informacje:

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez naszą stronę internetową: www.link2europe.pl ("oferty pracy")

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że:

Administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Damrota 7/2 w Opolu, tel.: 774414502, adres e-mail: info@link2europe.pl dalej „Link2europe”
Dane przetwarzane będą w celu realizacji czynności związanych z prowadzeniem przez „Link2europe” procesu rekrutacji w którym biorę udział.
Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji.
Poinformowano mnie, że dane mogą być udostępnione Partnerom współpracującym z „Link2europe” tj: Link2europe N.V, Rijksweg 10 A, 2880 Bornem, podmiot realizującym zadania na rzecz „Link2europe” w oparciu o zawarte umowy powierzenia przetwarzania danych oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa.
Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych
Moje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowane o czym mowa w art. 22 ust 1 i 4 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Stosowany przez Link2Europe sposób profilowania realizowany jest z wyłączeniem metod zautomatyzowanych i dotyczy jedynie przetwarzania polegającego na wykorzystaniu Moich danych osobowych do oceny niektórych Moich cech, w szczególności do analizy lub prognozy Moich predyspozycji na dane stanowisko pracy.
Dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji a w przypadku wyrażonej przeze mnie zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, moje dane będą wykorzystywane przez 2 lata lub do momentu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, poprzez zgłoszenie tego faktu na adres e-mail: info@link2europe.pl
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę!

Polub nas na facebooku:
http://www.facebook.com/Link2europe

REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 150-350 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce „system rekomendacyjny”).

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 503 028 187.

<< powrót

Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz zadać pytanie lub odpisać na powyższe ogłoszenie albo ofertę.