Szybkie linki

Spawacz MIG/MAG, Koszalin

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Koszalin
  • Ważne od: 21-09-2018
  • Ważne do: 31-10-2018

-aktualne uprawnienia na przynajmniej jedną z metod spawalniczych (MIG/MAG);
- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza;
-chęci do pracy, umiejętności pracy w zespole;
-niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac;
-precyzji i dokładności;
-znajomość rysunku technicznego;
-gotowość do pracy w systemie 1 lub 2 zmianowym,

Dodatkowe informacje

Główne zadania związane ze stanowiskiem:
-spawanie w procesie produkcyjnym: elementów konstrukcji stalowych (place zabaw)
-stosowanie i przestrzeganie norm jakości,
-stosowanie i przestrzeganie norm bezpieczeństwa.

Oferujemy:
-przyjazną atmosferę pracy nastawioną na współpracę;
-stabilne zatrudnienie + wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i realizowanych zadań;
-wsparcie w procesie adaptacji;
-możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Jak złożyć swoją aplikację

CV proszę wysyłać na adres praca@astrus.pl