Szybkie linki

Spawacz/monter Mig/Mag,

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy:
  • Ważne od: 26-09-2018
  • Ważne do: 10-10-2018

Wymagane umiejętności

Spawacz/monter Mig/Mag

Firma N Port poszukuje spawaczy do pracy przy kontenerach oceanicznych/stalowych w Belgii i Holandii

Zakres obowiązków:
- remont kontenerów;
- prace spawalnicze (MAG/MIG);
- prace ślusarskie i monterskie;
- znajomość rysunku technicznego

Dodatkowe informacje

Wymagania:
- gotowość do podjęcia wszelkich prac ślusarsko-monterskich;
- spawanie metodą MAG/MIG;
- sumienność, odpowiedzialność i bezkonfliktowość;
- mile widziana znajomość jęz. angielskiego i/lub niemieckiego;
- mile widziany własny samochód (pokrywamy koszty transportu).

Jak złożyć swoją aplikację

Oferujemy:
- umowę o pracę;
- stabilne zatrudnienie;
- transport i zakwaterowanie.

Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres praca@energiaport.pl lub kontaktu pod nr 517072915