Szybkie linki

Monter-spawacz gazowy , Francja

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja
  • Ważne od: 26-10-2018
  • Ważne do: 09-11-2018

Wymagane umiejętności

Główne zadania:

spawanie gazowe - metoda acetylenowo - tlenowa ( 311),
spawanie instalacji grzewczej,
renowacja instalacji,
konserwacja instalacji.
Oczekiwany profil:

udokumentowany staż pracy na stanowisku spawacza gazowego,
mile widziane doświadczenie - nie wymagane w pracy we Francji,
mile widziana - nie wymagana bazowa znajomość jęz. francuskiego.

Dodatkowe informacje

polską umowę o pracę na czas określony,
stawka godzinowa: 13 euro brutto za godzinę pracy,
nadgodziny, naliczane w skali tygodnia, dodatkowo płatne:
- od 36 godziny w tygodniu : +25% stawki godzinowej podstawowej,
- od 44 godziny w tygodniu: +50% stawki godzinowej podstawowej,
ekwiwalent urlopowy: 10 % wynagrodzenia(wypłacany do miesięcznego wynagrodzenia brutto),
premia końca misji: 10 % wynagrodzenia(wypłacana na zakończenie współpracy),
bezpłatne zakwaterowanie,
pokrywamy koszty przejazdu z miejsca zakwaterowania na budowę – jeśli dotyczy
pokrywamy i organizujemy przejazd: Polska – Francja oraz Francja- Polska po zakończeniu kontraktu.

Jak złożyć swoją aplikację

zaneta.grzeskiewicz-galka@ecojob.pl