Szybkie linki

Spawacz Aluminium, Szwajcaria

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Szwajcaria
  • Ważne od: 27-10-2018
  • Ważne do: 10-11-2018

Wymagane umiejętności

Spawaczy Aluminium Szwajcaria
Wymagane jest wykształcenie kierunkowe , doświadczenie , umiejętności, wiedza, wyszkolenie, oraz dobra znajomość języka niemieckiego

Miejsce pracy: okolice miasta Zurich, Zug, St.Gallen i OKOLICE

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 180-200 godz. miesięcznie

zadania:

Samodzielne wykonywanie prac spawalniczych , oraz nadzór nad montażem tych elementów.

czytania projektów budowlanych

dobra znajomość języka niemieckiego

prawo jazdy kat. B

Umowa: szwajcarska o pracę, pełne świadczenia socjalne

Stawka miesięczna brutto od 6000 Frch

Personel Konsulting
22-400 Zamość

tel.516 620 061
tel. 509 555 603
www.goldennet.pl/firma.20010

Jak złożyć swoją aplikację

516620061
synapsa.synapsa@onet.pl