Szybkie linki

SPAWACZ 135 - SZWECJA, Szwecja

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Szwecja
  • Ważne od: 02-11-2018
  • Ważne do: 30-11-2018

Wymagane umiejętności

Obowiązki:
-Praca w firmach produkcyjnych
-Spawanie elementów o grubościach od 2mm - 20mm
-Kontrola jakości wykonanych prac

Wymagania:
-Spawanie metodą 135 - min 2 lata doświadczenia
-Znajomość rysunku technicznego
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
-Umiejętność spawania metodą 141 (mile widziane)
-Uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic (mile widziane)

Oferujemy:
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-Zakwaterowanie i przejazdy (plus kilometrówka dla osób jadących własnym autem)
-Dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
-Odzież roboczą
-Długofalową pracę w systemie rotacyjnym 6/2 tygodnie
-Program „Premia za polecenie”
-Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Jeśli chce Pani/Pan brać udział w obecnej oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę, prosimy o umieszczenie w CV tej, konkretnej klauzuli:

„Wyrażam zgodę firmie Baltix Sp. z o.o. na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji i innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Baltix Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Podolska 12/1. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Pani/Pana danych osobowych znajdują się na naszej stronie www.baltix.se/23/aktualne-oferty-pracy

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres maila: rekrutacja@baltix.se z dopiskiem: „Spawacz 135”.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.