Szybkie linki

Spawacz MAG/TIG Alu, Bytów

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Bytów
  • Ważne od: 29-11-2018
  • Ważne do: 13-12-2018

Wymagane umiejętności

Wymagania:
- Doświadczenie w spawaniu aluminium
- Umiejetnosc pracy na podstawie rysunku technicznego
- Umiejetnosc pracy w zespole

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:
- Spawanie komponentow pojazdow szynowych z aluminium na podstawie rysunku technicznego, zgodnie z wytycznymi WPS

Oferujemy:
- Niemiecka umowe o prace na pelny etat
- Wynagrodzenie w wysokosci 11-12€ netto z a godzine pracy
- Dla osob spoza Bytowa zakwaterowanie

Jak złożyć swoją aplikację

Chętnych prosimy o wysłanie CV wraz z posiadanymi certyfikatami na adres: job@wbd-gruppe.pl
Kontakt telefoniczny: +49 349 04 30 51 25