Szybkie linki

Spawacz 136, 138, Belgia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia
  • Ważne od: 30-11-2018
  • Ważne do: 14-12-2018

Wymagane umiejętności

Dzień dobry,

w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej, przesyłam szczegóły oferty pracy w Belgii na stanowisku operator suwnicy. W razie zainteresowania, proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny - +48503028187

Operator suwnicy

Miejsce pracy: Dendermonde, Belgia

Opis stanowiska:

obsługa maszyn do produkcji zbrojeń.
obsługa suwnicy z poziomu roboczego.
zakładanie zacisków na wiązce zbrojeń.
ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa (przed rozpoczęciem pracy Pracodawca gwarantuje gruntowne przeszkolenie, a także zapewnia okulary ochronne podczas pracy).
praca na hali.

Wymagania:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub komunikatywna znajomość języka niderlandzkiego - WARUNEK KONIECZNY!!!
doświadczenie w obsłudze suwnicy - mile widziane.
uprawnienia do obsługi suwnicy - mile widziane.
wykształcenie techniczne - mile widziane.
ścisłe przestrzeganie przepisów BHP.
prawo jazdy kat. B, mile widziany własny samochód.
sumienność.

Oferujemy:

zatrudnienie na belgijskich warunkach.
stawkę: 12,68 € brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo).
dodatki zmianowe: +10% za pracę na 1 i 2 zmianie,+20% za pracę na zmianie nocnej.
dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 3850 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2090 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
gwarantowane 38 h pracy tygodniowo.
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem.
opiekę polskiego koordynatora.
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie.
dofinansowanie do dojazdów do pracy.
płatne święta.
pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!