Szybkie linki

Spawacz MAG/TIG Niemcy, okolice Straßburga

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: okolice Straßburga
  • Ważne od: 06-12-2018
  • Ważne do: 20-12-2018

Wymagane umiejętności

Wymagania:
- Doświadczenie kilkuletnie jako spawacz
135 P BW FM5 S s2.0 PA ss gb
135 P FW FM5 S t2.0 PB sl
141 P BW FM5 S s2.0 PA ss gb
141 P FW FM5 S t2.0 PF sl
- Umiejętne czytanie rysunku technicznego
- Język niemiecki w stopniu podstawowym
- Prawo jazdy oraz własne auto do dyspozycji

Dodatkowe informacje

Poszukujemy Spawaczy MAG/TIG
Lokalizacja: Hausach

Zakres obowiązków:
- Spawanie cienkich blach ze stali stali szlachetnej
Oferujemy:
- Niemiecka umowę o prace wraz z wszystkimi świadczeniami socjalnymi
- Stawka na godzinę 14,00€ netto
- Organizujemy zakwaterowanie
- Praca na pełny etat (ewentualne nadgodziny)
- Opiekę osoby mówiącej w języku polskim

Jak złożyć swoją aplikację

Chętnych prosimy o przesyłanie CV wraz z posiadanymi certyfikatami pod adres: job@wbd-gruppe.pl
Kontakt telefoniczny: +49 349 04 30 51 25