Szybkie linki

Spawacz MAG - okolice Berlina, Brandenburg an der Havel

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Brandenburg an der Havel
  • Ważne od: 10-12-2018
  • Ważne do: 24-12-2018

Wymagane umiejętności

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako spawacz:
135 P BW FM1 S s8.0 PE ss nb
135 P BW FM1 S s8.0 PF ss nb
135 P BW FM1 S t10.0 PE ml
135 P BW FM1 S t10.0 PD ml
- Mile widziane posiadanie aktualnych certyfikatów spawalniczych
- Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- Umiejetnosc pracy w grupie
- Prawo jazdy oraz wlasne auto do dyspozycji

Dodatkowe informacje

Poszukujemy Spawaczy MAG
Lokalizacja: okolo 80 km od Berlina

Zakres obowiązków:
- Spawanie czesci lub calych podzespolow do maszyn taboru kolejowego
- Prace spawalnicze na podstawie rysunku technicznego
Oferujemy:
- Niemiecka umowe o prace wraz ze wszystkimi swiadczeniami
- Wynagrodzenie na godzinę 12,00€ netto
- Organizacja zakwaterowania
- Opiekę osoby mówiącej w języku polskim
- Długoterminową współpracę

Jak złożyć swoją aplikację

Chętnych prosimy o wysłanie CV wraz z posiadanymi certyfikatami na adres: job@wbd-gruppe.pl