Szybkie linki

Spawacz TIG WIG MAG MIG, Polska i Niemcy

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Polska i Niemcy
  • Ważne od: 13-12-2018
  • Ważne do: 31-12-2018

Wymagane umiejętności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Przygotowanie powierzchni do spawania
Spawanie elementów i konstrukcji stalowych różnymi metodami spawania
Spawanie różnych blach
Spawanie stali nierdzewnej i stali szlachetnej
Prace z rysunkiem technicznym
Spawanie czarnej stali
Spawanie rur

WYMAGANIA:
Minimum 2-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza (warunek konieczny)
PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
AKTUALNY certyfikat spawalniczy na przynajmniej jedną z metod: MAG/MIG/WIG
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (będzie dodatkowym atutem)

Dodatkowe informacje

ZAPEWNIAMY:
Umowę o współpracy (dzieło lub działalność gospodarcza) na terenie Trójmiasta oraz wyjazdy do Niemiec i rejsy na statkach (cały Europa Azja USA)
wynagrodzenie na wyjeździe (12-16 euro netto/godzina)
wynagrodzenie w kraju (40zł netto/godzina)
Zakwaterowanie na wyjeździe
Organizację wyjazdu
Stałą opiekę z naszej strony podczas wyjazdu

Przewidywana ilość godzin 50-60/tydzień.
Perspektywa pracy do 2026.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@martship.pl