Szybkie linki

Elektryk Niemcy, całe Niemcy

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: całe Niemcy
  • Ważne od: 20-12-2018
  • Ważne do: 15-01-2019

Poszukujemy na zlecenie niemieckiego zakładu usług budowlanych Elektryków budowlanych oraz przemysłowych do robót na terenie Niemiec.
Wymagane jest wykształcenie kierunkowe ,uprawnienia, doświadczenie , umiejętności, wiedza, wyszkolenie, oraz dobra znajomość języka niemieckiego,
Opis / Obowiązki:

Praca jest bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego

Czas pracy: od poniedziałku do piątku, ok. 200 godz. miesięcznie

Główne zadania:

Samodzielne wykonywanie instalacji elektrycznych w tym tras kablowych, złacz, wyłaczników, przełaczników,

Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów
wymiana zużytych , uszkodzonych elementów
Konieczne bardzo dobre doświadczenie na stanowisku Elektryk
Płaca miesięczna na rękę od 2200 E, zakwaterowanie gratis
Drugi wariant płaca netto 2500 i pracowenik sam sobie opłaca zakwaterowanie
Personel Konsulting
516620061
509555603
www.goldennet.pl/firma.20010

Dodatkowe informacje

wymagane wykształcenie
doświadczenie
znajomość jezyka niemieckiego
uprawnienia

Jak złożyć swoją aplikację

synapsa.synapsa@onet.pl
509555603
516620061