Szybkie linki

Spawacz 131, Francja

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja
  • Ważne od: 19-02-2019
  • Ważne do: 05-03-2019

-łączenie materiałów przez stapianie lub przez użycie metalu wykorzystując różne metody spawania (TIG, MAG, MIG, EE) i używając odpowiednich narzędzi (spawanie w półautomacie)
-spawanie na ziemi i na pokładzie (statku bądź motorówki itp.)
-certyfikat (metoda 131)
-umiejętności i doświadczenie w spawaniu metodami 141, 131, 135,136

ZADANIA:

-trasowanie
-przygotowanie przed spawaniem
-ukosowanie i obróbka materiałów
-spawanie różnymi metodami biorąc pod uwagę specyfikę każdego materiału i jego stopu
-kontrola procesu spawalniczego
-praca na hali głównie przy kadłubach, ale kandydat musi być przygotowany na pracę w innej części zakładu (przy rurach)

Dodatkowe informacje

-bezpłatne zakwaterowanie
-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności
-umowa francuska
-pomoc językowa

Jak złożyć swoją aplikację

CV proszę przesyłać na adres : rekrutacja@grupamobility.eu
kontakt telefoniczny:
784584110 lub 664999425