Szybkie linki

Spawacz zbrojeń , Marsylia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Marsylia
  • Ważne od: 28-03-2019
  • Ważne do: 08-04-2019

Wymagane umiejętności

SPAWACZ ZBROJEŃ

Opis stanowiska:

- spawanie zbrojeń na podstawie rysunku technicznego
-łączenie elementów wg. rysunku technicznego (sczepianie, spawanie)
- kontrola jakości wytworzonych elementów
- dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

- wykształcenie średnie techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność spawania zbrojeń
- umiejętność spawania metodą 135 i 136
- dbanie o bezpieczeństwo, precyzja i ostrożność
- mile widziana znajomość języka francuskiego lub angielskiego

Oferujemy:

- pracę w dużej, stabilnej i znanej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zatrudnienie na warunkach francuskich
- bezpłatne zakwaterowanie
- pomoc w załatwianiu formalności przed wyjazdem
- wsparcie językowe podczas pobytu za granicą

Jak złożyć swoją aplikację

WSZELKIE INFORMACJE udzielamy pod numerem 784 584 110 lub 664 999 425