Szybkie linki

Monter rurociągów konstrukcji stalowcyh, Gdańsk- Przeróbka-

  • Rodzaj umowy: kontrakt
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk- Przeróbka-
  • Ważne od: 12-06-2019
  • Ważne do: 31-07-2019

Wymagane umiejętności

Udokumentowane doświadczenie w zawodzie montera
Aktualny ważny minimum 12 mc paszport (warunek konieczny)
PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (będzie dodatkowym atutem)
Cięcie palnikiem, szczepienie elektryczne
Znajomość rysunku

Dodatkowe informacje

Zadania:
Przygotowanie powierzchni do prefabrykacji i montażu rurociągów
Prefabrykacja i montaż elementów konstrukcji stalowych, rur z różnego materiału m.in. GRE, nierdzewnych i innych
Praca z rysunkiem
Ścisła współpraca ze spawaczami
Oferujemy:
Umowę o współpracy (dzieło lub działalność gospodarcza) na terenie Trójmiasta oraz wyjazdy do Niemiec, Szwecji i rejsy na statkach (cała Europa, Azja, USA)
Wynagrodzenie na wyjeździe (do 500 /dniówka 12h, plus travel plus postojowe)
Wynagrodzenie w kraju (do 35zł netto/godzina)
Zakwaterowanie i wyżywienie (podczas rejsu) na wyjeździe
Organizację wyjazdu
Stałą opiekę z naszej strony podczas wyjazdu

Jak złożyć swoją aplikację

CV oraz wszelkie dodatkowe uprawnienia przesyłać na adres : praca@martship.pl