Szybkie linki

Spawacz TIG 2200 Euro netto (K/M), Stuttgart

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Stuttgart
  • Ważne od: 02-07-2019
  • Ważne do: 31-07-2019

Wymagane umiejętności

Spawanie sposobem TIG 141

Dodatkowe informacje

Spawacz TIG 141 (K/M)
PRACA OD ZARAZ Z MIESZKANIEM PRZEZ CAŁY ROK NA HALI BEZ WZGLĘDU NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE!
Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w branży spawalniczej jako: Spawacz TIG przy konstrukcjach i dźwigach na statki, spawy kontrolowane są rentgenem.
WYNAGRODZENIE
• 2200 € netto przy 168 godzinowym wymiarze czasu pracy

CZAS PRACY
• Od zaraz z dłuższą perspektywą czasową
ZADANIA:
• Spawanie dźwigów, konstrukcji na statki,
• Kontrola spawów
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
• Umiejętności spawania metodą TIG 141,
• Uprawnienia do spawania metodą TIG 141,
• Prawo jazdy i auto mile widziane
OFERUJEMY:
• Stabilne długoterminowe zatrudnienie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niemiecką umowę o pracę,
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
• Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę,
• Praca w systemie dwuzmianowym
MIEJSCE PRACY
• Okolice Stuttgartu/ Badenia Wirtembergia/ Niemcy.

Jak złożyć swoją aplikację

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na adres: tischbierek@diwa-personalservice.pl
lub o kontakt telefoniczny : 887 029 961.

Nr. Cert. 6760