Szybkie linki

SPAWACZ INSTALACJI SANITARNYCH, Wrocław

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Wrocław
  • Ważne od: 02-07-2019
  • Ważne do: 02-08-2019

Wymagane umiejętności

Jeśli:
potrafisz spawać metodami MIG/MAG (uprawnienia spawalnicze),
posiadasz udokumentowane min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku spawacza instalacji,
potrafisz odczytywać dokumenty techniczne,
posiadasz prawo jazdy kat. B
wykonujesz pracę dokładnie i sprawnie,
jesteś osobą sumienną, odpowiedzialną i dokładną.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:
spawanie instalacji sanitarnychmontaż instalacji sanitarnych (w sytuacjach, gdy aktualnie nie
będą potrzebne prace spawalnicze),
odpowiedzialność za powierzone narzędzia i materiały.

Jak złożyć swoją aplikację

Szczegóły oferty i formularz aplikacyjny : https://recrute.pl/praca/id/18748