Szybkie linki

Spawacz MIG/MAG (AS/05/19), Opglabbeek, Belgia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Opglabbeek, Belgia
  • Ważne od: 08-07-2019
  • Ważne do: 22-07-2019

Wymagane umiejętności

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Umiejętność spawania metodami MIG/MAG.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego - mile widziana.
Własny samochód jako atut.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:

Praca w firmie zajmującej się produkcją uszczelek do podłóg przemysłowych.
Spawanie blach stalowych oraz stalowych stelaży do transportu elementów.
Spawanie stali czarnej.
Praca wewnątrz hali.
Praca na dwie zmiany.

Jak złożyć swoją aplikację

APLIKUJ TUTAJ: http://weegree.es-candidate.com/pl/application/form/243767/2027/0/