Monter rur Niemcy stala praca brak Zeitkonta, Niemcy Hamburg Stade Hannover

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy Hamburg Stade Hannover
  • Ważne od: 11-08-2019
  • Ważne do: 02-09-2019

Wymagane umiejętności

Firma niemiecka zatrudni fachowcow:
umowa niemiecka bezposrednio
zlecenie ciagle, jedno miejsce pracy
brak zeitkonta
kilometrowka
zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
nadgodziny sa!

OPIS STANOWISKA
Instalacje przemyslowe: rafinerie, zaklady chemiczne, rury!
Obszar polnocnych Niemiec, brak ofert na Berlin rzecz jasna!

Monter rur; rysunek izometryczny wymagany i konieczna znajomosc
doswiadczenia najlepiej rok!

WYMAGANIA: zalezne od miasta:
jezyk niemiecki od A2 do B2 (budowlany do dobry)
prawo jazdy tak i nie
auto tak i nie
praca w zespolach od 2-15 osob

opcja bez jezyka, ale z doswiadczeniem! Aktualne CV,

Dodatki i Bajery:

Mozliwosc meldunku dla chetnych
Pełen pakiet socjalny niemiecki zagwarantowany,
Dodatek za nadgodziny oraz pracę w niedzielę i święta
Zaliczki
Wyplata 15 na koncie
Sfinansowanie i zorganizowanie szkolen na koszt firmy: przedluzenie certyfikatow i inne dokumenty
Długotrwałą współpracę, umowa na czas nieokreslony
Pomoc w uzyskaniu korzystniejszej grupy podatkowej
Opiekę polskojęzyczna tez weekend
Bonus za polecenie kolegi
Dla najlepszych mieszkanie firmowe! NOWOSC

po przeslaniu CV udzielamy wiecej informacji, indywidualnie do danej osoby/osob

Dodatkowe informacje

Monter rur Niemcy rurociagi
od 2500 € do 3500 € NETTO NA REKE
+GRATIS NOCLEG

Jak złożyć swoją aplikację

p.les@kronos-montage.de
+49 179 42 19 146