Szybkie linki

Spawacz TIG, Holandia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Ważne od: 03-09-2019
  • Ważne do: 17-09-2019

Dla naszego holenderskiego klienta, aktywnego w branży technicznej, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Spawacz TIG

OPIS STANOWISKA
spawanie stali nierdzewnej na bazie rysunku technicznego metoda 141
spawanie konstrukcji wykorzystywanych w przemyśle spożywczym

Dodatkowe informacje

WYMAGANIA
doświadczenie zawodowe jako spawacz TIG
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
ważne uprawnienia spawalnicze na TIG
komunikatywna znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B
NASZA OFERTA
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
kontrakt na długo
atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzień
nadgodziny
pokój jednoosobowy

Jak złożyć swoją aplikację

KRAZ 1223
SPOSÓB APLIKOWANIA
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji na adres: d.grabowska@pran.eu