Szybkie linki

Spawacz TIG,

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy:
  • Ważne od: 10-09-2019
  • Ważne do: 24-09-2019

Dla naszego holenderskiego klienta, aktywnego w branzy metalowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko;

Spawacz 141

Zakres obowiązków:

spawanie stali nierdzewnej na bazie rysunku technicznego
grubośc blach 2mm - 3 mm

Dodatkowe informacje

Wymagania:

doświadczenie zawodowe jako spawacz 141
ważne uprawnienia spawalnicze
bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
komunikatywna znajomośc języka angielskiego
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
atrakcyjne wynagrodzenie, płatne co tydzień
nadgodziny
pokój jednoosobowy

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: d.grabowska@pran.eu

KRAZ 1223