Szybkie linki

Ślusarz stoczniowy, Holandia, Lemmer

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Holandia, Lemmer
  • Ważne od: 02-12-2019
  • Ważne do: 16-12-2019

Dla naszego holenderskiego klienta, stocznia, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Ślusarz stoczniowy

Zakres obowiązków:
• Prace ślusarskie związane z budowa oraz remontami statków
• Wypalanie otworów oraz szlifowanie
• Cięcie plazma
• Spawanie elementów

Wymagania:
• Doświadczenie zawodowe jako ślusarz stoczniowy
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Certyfikat VCA
• Umiejętność spawania MIG, MAG, elektroda
• Prawo jazdy kategorii B

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
• Atrakcyjne wynagrodzenie, płatne co tydzień
• Możliwe nadgodziny
• Pokój jednoosobowy
• Początek pracy 02.01.2020

Jak złożyć swoją aplikację

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: d.grabowska@pran.eu

KRAZ 1223