Szybkie linki

Monter , Częstochowa

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Częstochowa
  • Ważne od: 28-01-2020
  • Ważne do: 28-02-2020

Wymagane umiejętności

•Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
•Zaangażowanie
•Znajomość rysunku technicznego
•Mile widziane uprawnienia na suwnice

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:
•Łączenie/demontaż poszczególnych zespołów w konstrukcje lub rurociągi,
•Posługiwanie się sprzętem pomiarowym i przyrządami kontrolnymi,
•Obsługa urządzeń typu: palniki, szlifierki stołowe, wiertarki stołowe, prasy, gilotyny itp.
•Cięcie, szlifowanie

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Możliwość natychmiastowego zatrudnienia, praca od zaraz
•Praca w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w dynamicznym, młodym zespole
•Możliwości rozwoju osobistego
•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
•Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała
Agencja zatrudnienia: 20836

Jak złożyć swoją aplikację

Proszę aplikować poprzez wysyłanie CV na adres mailowy: karolina.debowska@cadmax.pl