Spawacz 141, Martship Sp. z o.o. Work Access Sp. Komandytowa

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Martship Sp. z o.o. Work Access Sp. Komandytowa
  • Ważne od: 04-02-2020
  • Ważne do: 25-02-2020

Wymagane umiejętności

Opis stanowiska:
• Przygotowanie powierzchni do prefabrykacji i spawania rur
• Prefabrykacja i spawanie elementów konstrukcji stalowych, rur z różnego materiału
• Praca z rysunkiem
Wymagania:
• doświadczenie w zawodzie
• aktualne uprawnienia 141
• posługiwanie się narzędziami ślusarskimi,
• posługiwanie się sprzętem do cięcia,
• praktyczna znajomość rysunku poglądowego i izometrycznego,
• umiejętność pracy w zespole,
• dokładność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
• praca w Polsce (Trójmiasto) oraz poza granicami
• wynagrodzenie od 30zł netto / za godzinę
• możliwość legalnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, o dzieło lub kontrakt w ramach działalności gospodarczej
• zatrudnienie od zaraz
• miłą atmosferę w pracy,
• długoterminową współpracę

Jak złożyć swoją aplikację

CV wraz z uprawnieniami prosimy przesyłać na: praca@martship.pl