Dodaj do ulubionych Startuj z nami Logowanie Rejestracja

Szybkie linki

Spawacz TIG WIG 141 mit Deutsch bezposrednio ab16€netto+++, Niemcy

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę
  • Tryb zatrudnienia: pełen etat
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Niemcy
  • Ważne od: 11-05-2020
  • Ważne do: 31-05-2020
  • Ilość poszukiwanych pracowników: 10

Wymagane umiejętności

Kronos GmbH Oberhausen , prosze nie mylic z 30 innymi kronosami, dzieki. Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Dokumenty przez Internet, Praca północne Niemcy

Stanowisko: WIG 141 mit Deutsch bezposrednio ab16€netto+++

Opis stanowiska:

Dodatkowe informacje

Jezyk niemiecki Konieczny! Czarne albo biale RURY! ustalamy przez rozpoczeciem pracy Spawanie rur, TIG 141, HL045! rury tylko rury "Biale lub Czarne" pozycja też wymuszona i itp. próbki na miejscu. Instalacje przemysłowe! Rafinerie i zaklady chemiczne, stala praca dlatego chca z niemieckim! Aktualne certyfikaty!
Wymagania:

Certyfikaty spawalnicze, tylko aktualne! Szukamy tylko na Tig 141. Praca zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz Doswiadczenie 1-2 lata ciaglego spawania rur. Brak mozliwosci przyuczenia/praktyki, Zaraz po kursie odpada; Przerwa w spawaniu dłużej niż pół roku też odpada, spawacze balustrad prosze dac sobie spokoj! to nie rurki na poreczy! dzieki.
Oferujemy:

Jak złożyć swoją aplikację

Stawka od 16€ netto pro Stunde! Ze znajomościa jezyka niemieckiego na czysto, na rękę. Zaliczki 500-1000 €, wyplata do 20 na konto walutowe. Mieszkanie opłacone przez naszą firmę Wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni!!! wyslac CV aktualne opisem gdzie i co ostatnio sie spawalo! certyfikaty spawalnicze dolaczyc! p.les@kronos-montage.de w temacie wiadomosci: TIG/WIG z niemieckim Kontakt po przeslaniu dokumentow! Handy/Komorka +49 179 42 19 146 auf Deutsch!

<< powrót

Zaloguj się / Zarejestruj, jeśli chcesz zadać pytanie lub odpisać na powyższe ogłoszenie albo ofertę.