Szybkie linki

Malarz natryskowy, Lubliniec

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Lubliniec
  • Ważne od: 17-05-2020
  • Ważne do: 17-06-2020

Wymagane umiejętności

•Doświadczenie
•Brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu
•Znajomość miernika grubości np.; 30 mikronów z tendencją +/- 10 mikronów

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:
•Malowanie natryskowe dużych konstrukcji,
•Znajomość obsługi maszyn do malowania

Oferujemy:
•Stabilne zatrudnienie oparte na umowie o pracę
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Możliwość natychmiastowego zatrudnienia, praca od zaraz
•Praca w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w dynamicznym, młodym zespole
•Możliwości rozwoju osobistego

Jak złożyć swoją aplikację

Rodzaj pracy: Pełny etat, Stała
Agencja zatrudnienia: 20836
Kontakt: karolina.debowska@cadmax.pl, tel. 533 204 033