Szybkie linki

Intruktor Spawania, Dąbrowa Górnicza (okolice)

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Dąbrowa Górnicza (okolice)
  • Ważne od: 07-09-2020
  • Ważne do: 30-09-2020

Wymagane umiejętności

Wymagania:

Certyfikat IWS lub IWP
Uprawnienia spawalnicze zgodnie PN EN 9606-1 w metodzie: MAG 135 na złączach ze spoiną czołową i pachwinową oraz TIG 141 na złączach ze spoiną czołową i pachwinową
Doświadczenie w prowadzeniu praktycznej nauki spawania min. 2 lata
Rzetelność, sumienność, dokładność, komunikatywność oraz pracowitość
Znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia do badań VT2
Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje

Zakres obowiązków:

Bezpośredni nadzór spawalniczy na produkcji
Współpraca z Nadzorem Spawalniczym w zakresie doboru technologii spawania (WPS)
Szkolenie praktycznie oraz teoretyczne spawaczy
Ocena kwalifikacji spawaczy w procesie produkcyjnym
Przeprowadzanie selekcji spawaczy na bazie ich umiejętności
Weryfikacja planów spawania w procesie produkcyjnym
Wykonywania prób roboczych ze spawaczami oraz ich ocena
Raportowanie do przełożonego

Jak złożyć swoją aplikację

Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV na podany poniżej adres.

rekrutacja@moltton.com

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.