Szybkie linki

SPAWACZ RUROCIĄGÓW, Belgia

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Miejsce wykonywania pracy: Belgia
  • Ważne od: 14-01-2021
  • Ważne do: 31-03-2021

Wymagane umiejętności

Zakres obowiązków:
- Spawanie w metodzie TIG (141) / 111
- Przygotowanie materiału do spawania
- Realizacja zadań zgodnie z dokumentacja techniczną/izometryczną
- Udział w pracach instalacyjno-monterskich/ ślusarskich

Wymagania:
- Doświadczenie w spawaniu metodą TIG, instalacje przemysłowe
- Aktualne uprawnienia spawalnicze (UDT, TUV) w metodzie 141 T BW FM1 / 141 T BW FM5 / 111 T BW FM1 / 111 T BW FM5
- Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym/izometrycznym
- Doświadczenie w pracach instalacyjnych ich i/lub ślusarskich
- Certyfikat SCC/VCA (w razie braku otwartość na jego szybkie uzyskanie przy wsparciu pracodawcy)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- Start pracy marzec 2021
- Zatrudnianie w oparciu o umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem zdrowotnym i emerytalnym w Polsce
- Możliwość dodatkowej opieki zdrowotnej zagranicą oraz ubezpieczenie NNW
- Transport na miejsce pracy i zakwaterowanie
- Pracę na min. 0,5 roku
- Przeprowadzenie weryfikacji umiejętności spawania przed zatrudnieniem

Jak złożyć swoją aplikację

Złożyć CV pod linkiem https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=1318f5a23a0348d5a79920a769daef99 lub skontaktować się telefonicznie pod numer 691 360 603