Szybkie linki

Spawacz zbrojeń MAG, Francja

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Miejsce wykonywania pracy: Francja
  • Ważne od: 12-02-2021
  • Ważne do: 28-02-2021

Wymagane umiejętności

SPAWACZ ZBROJEŃ – PREFABRYKATY

Zadania:

• Spawanie elementów stalowych w oparciu o rysunek techniczny.
• Przygotowywanie elementów dla zbrojarzy (praca na hali).
• Możliwa praca na budowie.

Wymagania:

• Doświadczenie w prefabrykacji stali zbrojeniowej min. 3 lata.
• Doświadczenie przy spawaniu (miłe widziane aktualne certyfikaty spawacza).
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.

Praca polega na spawaniu półautomatem zbrojeń oraz na sczepianiu elementów.

Dojazd do pracy samochodem służbowym, koszt dojazdów pokrywa Pracodawca.

Kontrakt na 13 miesięcy.
Zakwaterowanie zapewnione, koszt pokrywa Pracodawca.
Umowa francuska.
Premia na koniec kontraktu oraz premia za dodatek urlopowy.
Dieta.

Mile widziane prawo jazdy i znajomość języka francuskiego.

Jak złożyć swoją aplikację

info@grupamobility.eu