Szybkie linki

Spawacz 141 aluminium, numer ogłoszenia 2110

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Możliwość zmiany miejsca zamieszkania: Nie
  • Preferowane miejsce wykonywania pracy: Holandia
  • Data dodania: 12-09-2017

Doświadczenie

Opis stanowiska:
Do pracy przy spawaniu elementów statków wykonanych z aluminium poszukujemy spawacza 141. Praca przy kompleksowym procesie produkcji gotowych jednostek w oparciu o rysunek techniczny.

Umiejętności

Wymagania:
- uprawnienia do spawania 141, - doświadczenie w spawaniu aluminium,
- znajomość rysunku technicznego,
- znajomość języka obcego (ang/hol/niem),
- prawo jazdy kategorii B (własne auto będzie dodatkowym atutem).

Dodatkowe informacje

Oferujemy:
- 500 euro netto/40h,
- kompletny pakiet socjalny,
- opiekę managera,
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym.
CV oraz skan uprawnień prosimy przesłać na: m.giergiel@covebo.pl
W tytule prosimy wpisać: 'Spawacz 141 aluminium'
Kraj:Holandia