Szybkie linki

Spawacz 136, 111 / Monter, numer ogłoszenia 2161

  • Rodzaj umowy: umowa o dzieło
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Możliwość zmiany miejsca zamieszkania: Nie
  • Preferowane miejsce wykonywania pracy: Gdansk
  • Data dodania: 09-05-2019

Doświadczenie

Udokumentowane doświadczenie w zawodzie spawacza
Aktualny ważny minimum 12 mc paszport (warunek konieczny)
PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Umiejętności

AKTUALNY certyfikat spawalniczy na przynajmniej jedną z metod: 136/111

Uprawnienia i certyfikaty

AKTUALNY certyfikat spawalniczy na przynajmniej jedną z metod: 135/111

Dodatkowe informacje

Zadania:
Przygotowanie powierzchni do spawania
Spawanie i montaż elementów konstrukcji stalowych, rur różnymi metodami spawania
Spawanie i montaż stali nierdzewnej i stali szlachetnej,
Praca z rysunkiem
Oferujemy:
Umowę o współpracy (dzieło lub działalność gospodarcza) na terenie Trójmiasta oraz wyjazdy do Niemiec, Szwecji i rejsy na statkach (cała Europa, Azja, USA)
wynagrodzenie na wyjeździe (do 550 /dniówka 12h)
wynagrodzenie w kraju (do 40zł netto/godzina)
Zakwaterowanie i wyżywienie (podczas rejsu) na wyjeździe
Organizację wyjazdu
Stałą opiekę z naszej strony podczas wyjazdu