Monter rurociągów konstrukcji stalowych, numer ogłoszenia 2164

  • Rodzaj umowy: umowa o dzieło
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Możliwość zmiany miejsca zamieszkania: Nie
  • Preferowane miejsce wykonywania pracy: Gdańsk- Przeróbka
  • Data dodania: 12-06-2019

Doświadczenie

Udokumentowane doświadczenie w zawodzie montera
Aktualny ważny minimum 12 mc paszport (warunek konieczny)
PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (będzie dodatkowym atutem)
Cięcie palnikiem, szczepienie elektryczne

Umiejętności

Cięcie palnikiem
Szczepienie elektryczne
Znajomość rysunku

Uprawnienia i certyfikaty

Dodatkowe informacje

Zadania:
Przygotowanie powierzchni do prefabrykacji i montażu rurociągów
Prefabrykacja i montaż elementów konstrukcji stalowych, rur z różnego materiału m.in. GRE, nierdzewnych i innych
Praca z rysunkiem
Ścisła współpraca ze spawaczami
Oferujemy:
Umowę o współpracy (dzieło lub działalność gospodarcza) na terenie Trójmiasta oraz wyjazdy do Niemiec, Szwecji i rejsy na statkach (cała Europa, Azja, USA)
Wynagrodzenie na wyjeździe (do 500 /dniówka 12h, plus travel plus postojowe)
Wynagrodzenie w kraju (do 35zł netto/godzina)
Zakwaterowanie i wyżywienie (podczas rejsu) na wyjeździe
Organizację wyjazdu
Stałą opiekę z naszej strony podczas wyjazdu