Szybkie linki

Monter rur GRE, numer ogłoszenia 2168

  • Rodzaj umowy: umowa zlecenie
  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Tak
  • Możliwość zmiany miejsca zamieszkania: Nie
  • Preferowane miejsce wykonywania pracy: Polska, Turcja, Europa, Swiat
  • Data dodania: 10-09-2019

Doświadczenie

• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Umiejętności

• posługiwanie się narzędziami ślusarskimi,
• posługiwanie się sprzętem do cięcia,
• praktyczna znajomość rysunku poglądowego i izometrycznego,
• umiejętność pracy w zespole,
• dokładność, dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

Uprawnienia i certyfikaty

Wszelkie udokumentowane dodatkowe uprawnienia będą dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje

Opis stanowiska:
• prefabrykacja i montowanie rur GRE,
• praca z żywicą,
• laminacja styków,
• wycinanie elementów, kształtów,
• używanie ręcznego i mechanicznego sprzętu do cięcia,
• montaż zgodnie z rysunkiem izometrycznym i poglądowym
Wybranym kandydatom gwarantujemy:
• praca w Polsce (Trójmiasto) oraz poza granicami
• wynagrodzenie od 35 zł netto do 55 zł netto / za godzinę
• możliwość legalnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, zlecenie, o dzieło lub kontrakt w ramach działalności gospodarczej
• zatrudnienie od zaraz
• miłą atmosferę w pracy,
• długoterminową współpracę - praca związana jest z projektem do 2025 roku,

CV wraz z uprawnieniami proszę przesyłać na adres: praca@martship.pl