Szybkie linki

Spawacz, numer ogłoszenia 2169

  • Możliwość podjęcia pracy za granicą: Nie
  • Możliwość zmiany miejsca zamieszkania: Nie
  • Preferowane miejsce wykonywania pracy: okolice Pyrzyc
  • Data dodania: 13-09-2019

Umiejętności

Wymagane:
- Min. 1 rok doświadczenia na podanym stanowisku – warunek konieczny
- Aktualne uprawnienia MAG 135 – warunek konieczny
- Umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny
- Aktualnie uprawnienia MAG 136, TIG 141 – mile widziane
- Aktualne uprawnienia na sztaplarkę – mile widziane
- Zaangażowanie i odpowiedzialność
- Umiejętność pracy w zespole
- Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Uprawnienia i certyfikaty

Zakres obowiązków:
- Spawanie metodą MAG/ TIG różnego rodzaju detali metalowych i konstrukcji stalowych
- Cięcie materiału według projektu zgodnie z rysunkiem technicznym
- Wykonywanie codziennej konserwacji maszyn i narzędzi
- Lokalizacja miejsca pracy: ok. 40km od Szczecina

Firma oferuje:
- Stabilną i ciekawą pracę w innowacyjnym przedsiębiorstwie
- Premię regularną
- Premię kwartalną za dyspozycyjność
- Bony na święta
- Wczasy pod gruszą
- Pracę na jedną lub dwie zmiany

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. S/04/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@unikadr.pl. Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl