Praca - Spawacz 135 - Niemcy - 16 euro/h , numer ogłoszenia 317

  • Autor: www.groweld.com
  • Region: zagranica
  • Data dodania: 12-05-2018
Firma Groweld (www.groweld.com) oferuje pracę dla dwóch SPAWACZY (135) od zaraz na terenie Niemiec (okolice Dortmundu):

OFERUJEMY:
- stawkę godzinową: 16 euro netto + podatek (17.3 euro z podatkiem)
- opłacone zakwaterowanie
- zwrot codziennych kosztów dojazdu z domu do pracy
- pracę od poniedziałku do piątku (50h/tygodniowo gwarantowanych)
- po 2 tygodniowym okresie próbnym kontrakt do listopada br. z opcją przedłużenia
- praca od zaraz
- pracę w hali pod zadaszeniem

ZADANIA:
- praca przy zbiornikach dużogabarytowych o średnicy 3-4m do 8m wysokości, stal czarna

WYMAGANIA:
- potwierdzona certyfikatem umiejętność spawania metodą 135
- min. 5-letnie doświadczenie zawodowe jako spawacz
- mile widziana umiejętność spawania metodą 111 i 136 (bez certyfikatu)
- własny samochód
- założona polska działalność gospodarcza
- język niemiecki lub angielski na poziomie pozwalającym na skuteczną komunikację w pracy

KONTAKT:
- telefoniczny: 502-521-959 (Andrzej Bradtke) w godz. 6.00-23.00
- www.groweld.com